III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej

W środę, 21 października nasi uczniowie wzięli udział w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej organizowaną corocznie przez Zespół Szkół nr 3 w Szczytnie.
Nasza reprezentacja przystąpiła do rozgrywek podwójnie zmotywowana, ponieważ dla niektórych mógłby być to ostatni występ w oficjalnych mistrzostwach. Wiele zależało od meczu otwarcia, w którym podjęliśmy drużynę z Dźwierzut. Spotkanie było od początku bardzo wyrównane, lecz w kluczowych momentach naszej drużynie zabrakło koncentracji, co spowodowało, że ostatecznie to ekipa z Dźwierzut zwyciężyła rezultatem 2:0 w setach.
Okazję do rewanżu mieliśmy w ubiegły piątek podczas meczu towarzyskiego, gdzie to my wygraliśmy 3:1. W następnym meczu zmierzyliśmy się z gospodarzami przedsięwzięcia, Gimnazjum Sportowym. Byli oni poza naszym zasięgiem, szybko pokonując nas 2:0. Pogrzebując już nasze nadzieje na awans do dalszego etapu rozgrywek czekał na nas jeszcze jeden mecz, z Gimnazjum nr 2 w Szczytnie.
Zapominając o wcześniejszych niepowodzeniach, zagraliśmy na tysiąc procent, miażdżąc rywala w obu setach, aby stanąć na trzecim stopniu podium.
Naszym głównym teraz celem jest triumf w organizowanym przez naszą szkołę Wiosennego Turnieju Piłki Siatkowej z udziałem siatkarzy AZS Olsztyn.