„Strażnicy Ekologii” w naszej szkole

W piątek 3 marca 2023 roku gościliśmy w naszej szkole grupę licealistów z II Liceum Ogólnokształcącego w Olsztynie. Było nam tym bardziej miło, ponieważ towarzyszyła im nasza absolwentka Julia Szczepańska. Licealiści tworzą grupę Strażników Ekologii. W ramach projektu poprowadzili zajęcia dla uczniów klas czwartych i piątych. Wzięli oni udział w edukacyjnej grze planszowej, która pokazała im  szeroko pojętą wiedzę o ekologii. Dzieci z zaangażowaniem i zaciekawieniem włączyły się w proekologiczną inicjatywę i, łącząc edukację z zabawą, wspaniale spędziły czas. Wszyscy uczniowie i prowadzący opuścili lekcję z uśmiechem, cukierkiem i możliwością przystąpienia do konkursu z nagrodami.

            Organizatorom – Strażnikom Ekologii bardzo dziękujemy za zaproszenie do udziału w zajęciach i życzymy powodzenia w kolejnych działaniach proekologicznych.

                                                                                                                                 Aneta Gołaszewska

Możesz również polubić…

Menu Title
%d bloggers like this: