Nauczyciele

Nauczyciele:

Abramczyk Magdalena – edukacja wczesnoszkolna
Bohun Danuta – matematyka
Borkowski Arkadiusz – wychowanie fizyczne
Chlebowska Milena- język polski
Dębek Anna – nauczyciel bibliotekarz
Dobrzyńska Beata – język polski
Dyrda Elżbieta – plastyka
Gołaszewska Aneta – przyroda
Grzelczak-Kruszyńska Katarzyna – j. angielski
Hajduk Emilia – język polski, terapia pedagogiczna
Jagaczewska Jolanta – religia, terapia pedagogiczna
Kamionowska Regina – logopedia
Krasula Magdalena – język angielski
Kruszyńska Teresa – edukacja wczesnoszkolna
Lerch-Twardzik Izabela – edukacja wczesnoszkolna
Lewalska-Konstanty Agata – matematyka, informatyka
Lewandowska Katarzyna – edukacja wczesnoszkolna
Łachmańska Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna
Ładanaj Maria – historia, WOS, geografia
Masłowska Lidia – biologia, wych. do życia w rodzinie, terapia pedagogiczna
Marciniak Elżbieta – nauczyciel świetlicy
Martin Danuta – nauczyciel świetlicy
Młyńczak Jolanta – matematyka, informatyka
Nidzgorska Agnieszka – rewalidacja
Nosal Aneta – pedagog szkolny
Nosowicz Jarosław – wychowanie fizyczne, nauczyciel świetlicy
Olkowska Emilia – fizyka, eduk. dla bezp., nauczyciel świetlicy
Olkowska Patrycja – matematyka
Ostrowska Marta – religia
Remfeld Małgorzata – nauczyciel bibliotekarz, terapia pedagogiczna
Rutkowski Zbigniew – historia, zajęcia techniczne
Siedlikowska Mariola – język niemiecki, język angielski
Suchan Małgorzata – chemia, zajęcia techniczne
Szyszka Małgorzata – język polski
ks. Świątecki Michał – religia
Świderska Barbara – edukacja wczesnoszkolna
Świerczyńska Elżbieta – w – f, zajęcia korekcyjne
Twardzik Witold – religia
Wesenberg-Kaszubowska Joanna – język angielski
Wilamowska Beata – plastyka, nauczyciel świetlicy
Zawadzka Maja – muzyka, zajęcia artystyczne
Żuk Michał – w – f

Nauczyciele niepracujący już w Gimnazjum:

Dyrda Elżbieta – sztuka
Konstanty Przemysław – język niemiecki
Poteralska Karolina – w-f
Młyńczak Jolanta – informatyka
Nosowicz Ewa – historia, wos, pedagog szkolny
Perfikowski Szczepan – religia
Brzostek Zbigniew – język niemiecki
Kukowski Mirosław – fizyka
Pypkowska Katarzyna – język niemiecki
Kercher- Markowska Magdalena – plastyka
Odziemczyk Hanna – religia
Wieczorek Anna – religia
Ślaski Bohdan – fizyka (dyrektor)
Kusior Beata – w-f
ks. Kaniuga Wiesław – religia
Leska Aneta – język niemiecki
Krasowska- Kunicka Wioletta – język niemiecki
Orzechowska Maria – język niemiecki
Kosewska Grażyna – język niemiecki
Kadłubowska Hanna – geografia
Grędzińska Izabela – nauczyciel bibliotekarz
Dyluś Daniel – w-f
Jankowska Małgorzata – pedagog szkolny
Rebelińska Agnieszka – język polski
Mańczuk Iwona – muzyka, plastyka
Dąbrowska Katarzyna – język angielski
Szewczak Wojciech – historia
Tymofiejczuk Monika – biologia
Niska-Baran Joanna – informatyka
Makarewicz Anna – język niemiecki
Szymańska Monika – fizyka
Nosal Aneta – pedagog
Powroźnik Danuta – biologia, wych. do życia w rodzinie
Kruminis-Łozowska Ewa – biologia
Piórkowska Katarzyna – język polski
Jóźwicka Anna – nauczyciel bibliotekarz
ks. Adamczyk Andrzej – religia
Pietrzyk Katarzyna – WOS
Szymkiewicz Beata – nauczyciel bibliotekarz
Sienkiewicz Julia – język angielski
Romańska Marta – plastyka, muzyka, zajęcia artystyczne
Wasilewska Izabela – nauczyciel bibliotekarz
Gawdziński Marek – w-f
Martynowicz Wioletta – język niemiecki
Welenc-Łojewska Monika – język niemiecki
Kordek Beata – muzyka, plastyka, zajęcia artystyczne
śp. Czetyrba Bogusława – geografia, j. polski
Ewelina Brdyła – nauczyciel świetlicy
Dadura Kamil – historia (dyrektor)
Czerwińska Diana – pedagog szkolny
Kowalska Anna – j. polski

 

Menu Title