Zakończenie roku szkolnego 2025/2026 klas I – III

25 czerwca 2026 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 dla uczniów klas I–III. Podczas apelu wręczono nagrody i wyróżnienia za udział w konkursach oraz podsumowano całoroczną pracę i osiągnięcia dzieci. Szczególnym punktem uroczystości był pożegnalny program artystyczny przygotowany przez klasy trzecie. Pani Dyrektor oraz zaproszeni Goście pogratulowali uczniom sukcesów, a także życzyli wszystkim radosnych, udanych i bezpiecznych wakacji.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Menu Title