17 listopada – Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

17 listopada uczciliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Dzień jest symboliczny i ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia lub jej ćwiczenia. W naszej szkole kładziemy duży nacisk na znajomość tabliczki mnożenia, gdyż uważamy, że jej znajomość usprawnia wykonywanie rachunków.
W tym roku do obchodów przystąpiliśmy z firmą „Karty Grabowskiego Grabowski i Grabowska – Dybek”, która produkuje, promuje i rozprowadza pomoce edukacyjne, a szczególnie karty wspomagające naukę tabliczki mnożenia.
Przygotowaliśmy stanowisko, przy którym uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły mogli wyciągnąć kartkę z pięcioma pytaniami z tabliczki mnożenia o różnym poziomie trudności. Osoby, które pomyślnie zdały egzamin otrzymywały certyfikat Eksperta Tabliczki Mnożenia.
Zgodnie z hasłem tegorocznej edycji „Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają” odwiedziliśmy też panie dyrektor Elżbietę Dyrdę i wicedyrektor Beatę Dobrzyńską. Panie również otrzymały certyfikaty. Gratulujemy.
Dziękujemy wszystkim za udział w akcji, świetną zabawę i gratulujemy certyfikatów.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Menu Title
%d bloggers like this: