Radość w pudełku po butach

W tym roku, po raz pierwszy uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji Prezent pod choinkę organizowanej przez Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko – Augsburskiego. Ogólnopolska akcja charytatywna polega na przygotowaniu przez dzieci, młodzież i osoby dorosłe prezentów w pudełkach po butach,  które przed świętami zawożone są do najuboższych dzieci z Ukrainy, Białorusi i Rumunii.

Kolejny raz społeczność naszej szkoły pokazała jak wielkie znaczenie mają słowa W jedności siła.

Dzięki waszemu wsparciu udało nam się zgromadzić wiele, kolorowych, wypełnionych po brzegi pudełek z darami.  Dziękujemy uczniom, rodzicom, nauczycielom, zorganizowanym klasom i pojedyńczym darczyńcom. 

Pamiętajcie, że dobro wraca,  a Wasz nawet najmniejszy gest może dla innych znaczyć bardzo wiele. 

Dziękujemy.  

Możesz również polubić…

Menu Title
%d bloggers like this: